Strona główna

Valverde: „Nie graliśmy dobrze”

Karol Kotlarz | 17.03.2013; 20:09

Szkoleniowiec o meczu

Trener Valencii, Ernesto Valverde wypowiedział się podczas konferencji prasowej na temat wygranego 3:0 spotkania z Betisem. Jego zdaniem drużyna pomimo wysokiego zwycięstwa zagrała poniżej oczekiwań, a styl w jakim tego dokonała pozostawiał wiele do życzenia.

„Drużyna Betisu nie kontrolowała gry, jedynym zagrożeniem z ich strony były stałe fragmenty gry przy wyniku 1:0” – powiedział Txingurri.

Szkoleniowiec drużyny przeciwnej, Pepe Mel, miał wiele zastrzeżeń co do pracy arbitra w sobotnim spotkaniu. W tej kwestii wypowiedzi udzielił również trener Valencii, mówiąc: „Rzut karny i czerwona kartka to decyzje kontrowersyjne. Futbol bywa nieprzewidywalny, trzeba mieć też szczęście. W wielu spotkaniach mieliśmy pecha, dziś sytuacja się odwróciła, bowiem wygraliśmy 3:0 nie grając dobrze.”

Ernesto Valverde pochwalił również drużynę gości, która grając w dziesiątkę nie poddała się i stanowiła zagrożenie dla Los Ches: „Grając w przewadze jednego zawodnika i mając korzystny wynik obniżyliśmy loty w pierwszej połowie, w drugiej części meczu sytuacja była podobna.”

Kategoria: Wywiady | Źródło: SuperDeporte