Strona główna

Napięta atmosfera w szatni Realu!

Hubert Jaroś | 20.01.2013; 15:58

Kolejna kłótnia w obozie przeciwnika

Po meczu między Realem Madryt a Valencią miało dojść do ostrej wymiany zdań w szatni Królewskich. Tym razem głównymi aktorami przedstawienia byli trener Los Blancos, José Mourinho oraz największa gwiazda zespołu- Cristiano Ronaldo.

Powodem sprzeczki była podobno krytyka, jaka spadła na portugalskiego napastnika, po meczu z Los Ches. The Special One miał w ostry sposób zrugać CR7 i odesłać go do autokaru za to jak zaprezentował się w ostatnim spotkaniu. Nieprzywykły do krytyki, portugalski gwiazdor wpadł w gniew i nie pozostał dłużny swojemu trenerowi. Tym sposobem doszło to intensywnej kłótni. Z doniesień wynika, że obu panów musieli rozdzielać inni zawodnicy Królewskich.

Ze źródeł Las Provincias wynika, że w łagodzeniu sporu między dwoma Portugalczykami miał pośredniczyć sam Florentino Perez. Prezydent Realu Madryt jest coraz bardziej zaniepokojony atmosferą w szatni, stąd osobiste zaangażowanie w załagodzenie konfliktu. Podobno Cristiano Ronaldo jak i José Mourinho uznali że spór był niepotrzebny i podali sobie ręce.

Awantura która miała miejsce po meczu z Valencią, to kolejna odsłona kłótni, które od środka rozsadzają szatnie Królewskich. Tylko w ostatnich tygodniach na czarną listę The Special One trafili Casillas i Di Maria. Czy znajdzie się na niej również Cristiano Ronaldo?

Kategoria: Ogólne | Źródło: LasProvincias