Strona główna

Guaita: „Chcemy usłyszeć hymn Ligi Mistrzów”

Bartłomiej Płonka | 01.04.2012; 10:46

Wypowiedź Vicente

Bramkarz Valencii CF, Vicente Guaita udzielił wypowiedzi, w której mówił zarówno o celach drużyny, jaki i kibicach oraz o dzisiejszym spotkaniu derbowym z Levante UD.

„Naszym celem jest znaleźć się na koniec w pierwszej trójce. Jasne jest to, że chcemy w przyszłym sezonie usłyszeć hymn Ligi Mistrzów. Wszyscy wiemy, jak jest to ważne. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne, ale damy z siebie wszystko, żeby to osiągnąć” – mówił młody portero. Najgroźniejszymi rywalami w walce o podium dla „Nietoperzy” są Malaga i Levante.

Hiszpan wypowiedział się także na temat kibiców, którzy ostatnio często wyrażają swoje niezadowolenie: „Chcemy, aby kibice w każdym starciu wspierali nas do ostatniej chwili. Nasi fani są bardzo wymagający. Jeśli po meczu chcą protestować to niech to robią, ale w trakcie spotkania niech nas wspierają!”

Guaita powiedział również, że w najbliższym pojedynku z Levante drużyna za wszelką cenę będzie chciała wreszcie wygrać i zainkasować trzy „oczka”. Derbowy mecz z Levante rozpocznie się o godzinie 18:00.

Kategoria: Wywiady | Źródło: Superdeporte