Strona główna

"Każdy może mieć gorszy dzień"

Bartłomiej Płonka | 20.02.2012; 20:05

Piatti po klęsce z Barceloną

Valencia we wczorajszy wieczór została wręcz zgnieciona na Camp Nou, przegrywając w meczu 24. kolejki La Liga z Barceloną aż 1:5. Po spotkaniu wypowiedzi udzielił strzelec jedynego gola dla Los Ches - Pablo Piatti.

"Jesteśmy świadomi, że wczorajszy pojedynek był w naszym wykonaniu bardzo zły. Każdy może mieć gorszy dzień, a oni czuli się komfortowo. Cały czas mieli piłkę i przeważali. Staraliśmy się, ale gra nam się komplikowała i drogo za to zapłaciliśmy" - powiedział Argentyńczyk. "Nietoperze" prowadzili w tym meczu 1:0 właśnie po trafieniu Piattiego, ale później dzieliła i rządziła tylko jedna drużyna.

Piatti komentując grę rywala chwalił Blaugranę, mówiąc, iż to "mieszanka wszystkiego". Stwierdził, że Barca to "świetna drużyna" i podziwia ich grę.

Na koniec zawodnik Blanquinegros odniósł się do kontuzji, jakiej nabawił się jego rodak, także grający w Valencii - Éver Banega."Nie udało mi się z nim jeszcze porozmawiać. Jest to wypadek w trakcie sezonu, teraz ważne, aby wrócił szybko do zdrowia, a my musimy go wspierać".

Kategoria: Wywiady | Źródło: Superdeporte