Strona główna

Bernat : "Nie wiem nic o moich przenosinach"

Michał Świerżyński | 26.12.2011; 12:48

Młody Hiszpan o swojej sytuacji

Przyszłośc Juana Bernata stoi pod znakiem zapytania, a on sam nie wie gdzie będzie grał do końca obecnego sezonu. W obliczu rozpoczynającego się 2 stycznia okienka transferowego i przybycia do zespołu rezerw nowego trenera - Ventosy, prasa rozpoczęła spekulacje na temat przenosin lewego skrzydłowego Valencii.

W napędzaniu plotek prasie "pomaga" niepewna pozycja zawodnika w klubie oraz to, iż on sam nie ukrywa, że nie wie gdzie spędzi kolejne miesiące. Możliwości są trzy: dokończenie sezonu z Valencią Mestalla w Segunda B, wypożyczenie do Alcoyano występującego w Segunda División, albo treningi z pierwszą drużyną Valencii pod okiem Unaia Emery'ego.

"Nie wiem nic o moich potencjalnych przenosinach do Alcoyano. Nikt z klubu nie skontaktował się ze mną aby cokolwiek mi na ten temat powiedzieć. Tak naprawdę nie wiem co bym zrobił, gdyby mi to zaproponowali. W tym momencie myślę tylko o grze dla Valencii" - powiedział Bernat o obecnej sytuacji.

Hiszpan jest pełen nadziei, że zmiana trenera pomoże jemu i całej drużynie rezerw. "Z nowym szkoleniowcem spotkałem się we wcześniejszych latach mojej kariery. Mam z tamtego okresu dobre wspomnienia, bo wygraliśmy ligę. Jestem pewien, że z nim sprawy potoczą się dobrze".

Kategoria: Wywiady | Źródło: Superdeporte