Strona główna

"Mam nadzieję, że spiszemy się we wtorek"

Dominik Piechota | 04.12.2011; 14:36

Soldado gotowy do walki o awans!

Po wczorajszym spotkaniu z Espanyolem komentarza udzielił strzelec zwycięskiego gola - Roberto Soldado. Żołnierz wypowiadał się na temat sobotniego spotkania oraz nadchodzącego pojedynku z londyńską Chelsea FC.

Snajper był niesamowicie szczęśliwy po zwycięstwie 2:1 nad katalońskim zespołem. Hiszpan podkreślił znaczenie wygranej, bo teraz zespół poleci do Londynu w pozytywnych nastrojach. Według Roberto cała drużyna jest zmotywowana i gotowa do gry o awans.

Były zawodnik Getafe powiedział, że jego problemy z pachwiną ustąpiły i teraz jest w pełni sprawny. Najlepszy strzelec zespołu zaznaczył, że był cały czas gotowy do gry, ale w drużynie stosowane są rotacje, więc tym razem wystąpił Aritz Aduriz. Zawodnik był zadowolony, ponieważ pomimo krótkiego występu, zdołał zdobyć bramkę, która zapewniła drużynie 3 punkty.

Soldado powiedział, że wtorkowy mecz będzie zupełnie inny, niż ten zwycięski z "Papużkami". Napastnik sądzi, że wygrana dodała zespołowi zaufania i pewności siebie, a pozytywne wyniki osiągane w ostatnim czasie pozwalają optymistycznie zapatrywać się na mecz z Chelsea. 26-latek ma nadzieję, że zespół spisze się najlepiej jak potrafi i pokona jedną z najlepszych drużyn na świecie, jednocześnie zapewniając sobie awans do fazy pucharowej Champions League.

Kategoria: Wywiady | Źródło: Superdeporte