Strona główna

Van der Wiel w kręgu zainteresowań

Arkadiusz Bryzik | 29.09.2011; 16:44

Spekulacji ciąg dalszy

Zarząd Valencii nie próżnuje i pomimo niedawno zakończonego okienka transferowego, już poszukuje kolejnych wzmocnień. Tym razem na celowniku pojawił się gwiazdor Ajaxu Amsterdam i reprezentacji Holandii - Gregory van der Wiel.

Wczorajszego wieczoru Braulio miał okazję zaobserwować, jak prezentuje się młody Holender, bowiem jego klub mierzył się z madryckim Realem. Ajax przegrał 0:3, ale postawa van der Wiela przypadła do gustu Vazquezowi.

Sprowadzenie Holendra na Mestalla może być jednak niełatwe. W Amsterdamie wiązane są z nim duże nadzieje, a zainteresowanie nim wyraziły między innymi Barcelona i Bayern Monachium.

Jeśli Valencia chce pozyskać van der Wiela, będzie musiała się więc pośpieszyć. Cena oscyluje obecnie wokół 10M€ ale w przypadku znacznego zainteresowania może zostać drastycznie podbita do góry, co znacznie utrudniłoby Manuelowi Llorente sprowadzenie utalentowanego piłkarza.

Valencia interesuje się defensorem od dłuższego czasu. Van der Wiel był obserwowany przez wysłanników Valencii już kilka miesięcy temu, ale ostatecznie sprowadzono Antonio Barragana, który dotychczas rozegrał jedynie 45 minut w barwach Ches.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: Superdeporte