Strona główna

"Możemy odnieść sukces"

Kamil Guziak | 03.09.2011; 20:53

Parejo dla oficjalnej strony Valencii

Dani Parejo - letni nabytek "Nietoperzy" - po raz kolejny postanowił zabrać głos w sprawie aktualnej sytuacji w drużynie. Zawodnik powiedział, iż jest optymistycznie nastawiony do nowego sezonu. Stwierdził ponadto, że drużyna ma wielki potencjał i jest w stanie odnosić sukcesy na różnych frontach.

Młody Hiszpan w wydanym dla oficjalnej strony Valencii oświadczeniu wyraził swoje zadowolenie z udziału w mini-turnieju na rzecz odbudowy Lorci: "Jestem zadowolony ze swojego występu, choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie było to oficjalne spotkanie". Podsumowując starcia z Villarrealem i Malagą dodał, że Valencia zasłużyła na zwycięstwo w tym turnieju, a on sam jest bardzo szczęśliwy z tego powodu.

Parejo ma nadzieję, że dobrym występem w Murcii przekona do siebie trenera i znajdzie się w kadrze na spotkanie z Atlético: "Nie udało mi się zagrać przeciwko Racingowi w poprzedniej kolejce, ale naprawdę ciężko pracuję. Daję z siebie wszystko, by zyskać zaufanie trenera i zagrać w najbliższym spotkaniu".

Zawodnik odniósł się także do pozyskanych przed kilkoma dniami obrońców - Ruiza i Barragana: "Widziałem ich grę i uważam, że ich sprowadzenie to dobry ruch. Mimo zaledwie kilku dni w klubie rozumieją się na boisku, dobrze rozgrywając piłkę. Myślę, że ich adaptacja w drużynie będzie bardzo szybka".

Jeśli chodzi o przerwę w rozgrywkach ligowych spowodowaną meczami reprezentacji młody pomocnik uważa, że jest ona bardzo korzystna w obliczu gry drużyny na trzech frontach: "Myślę, że taka przerwa przyda się każdemu. Pewne elementy, które trener chce nam pokazać wymagają więcej czasu. Ponadto ta przerwa pozwoli nam naładować baterie przed kolejnymi meczami. Harmonogram jest dość napięty, ale mimo tego jesteśmy w stanie osiągnąć sukces".

Kategoria: Wywiady | Źródło: Superdeporte