Strona główna

Podsumowanie sondy

Piotr Świca | 02.01.2011; 11:58

Jak daleko w Lidze Mistrzów?

Przez ostatnie 33 dni pytaliśmy Was, na jakim etapie rozgrywek elitarnej Ligi Mistrzów swój udział zakończy Valencia. Oto wyniki ankiety. Zapraszamy do przeczytania krótkiego podsumowania i zachęcamy jednocześnie do brania udziału w nowej sondzie.

Pytanie, które postawiliśmy, brzmiało: "W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, Valencia:". Swój głos oddało łącznie 1012 osób. Do dyspozycji oddaliśmy trzy możliwości:

Opcja pierwsza: odpadnie w 1/8 finału; 183 głosy (18.08%)- 5,5 głosów na dzień

Opcja druga: awansuje przynajmniej do ćwierćfinału; 607 głosów (59.98%)- 18,4 głosów na dzień

Opcja trzecia: zagra w finale na Wembley; 222 głosy (21.94%)- 6,7 głosów na dzień

Ponad połowa z Was wierzy, że Valencia zdoła pokonać Schalke w zbliżającym się wielkimi krokami dwumeczu i dzięki temu awansuje do ćwierćfinału. 18% jest jednak zdania, że nasz zespół nie podoła wyzwaniu i zakończy rozgrywki na najwcześniejszym etapie fazy pucharowej. Najwięksi optymiści, a jest ich prawie aż 22%, widzą Valencię w wielkim finale, który odbędzie się 28 maja 2011 roku na Wembley.

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów oraz zapraszamy do wzięcia udziału w nowej sondzie, w której pytamy to, który z zawodników będący w kadrze Valencii bądź cieszący się zainteresowaniem Los Ches powinien występować na lewej obronie.

Kategoria: Komentarze redakcji | Źródło: Własne