Strona główna

Powołani na Osasunę

Kamil Guziak | 12.12.2010; 14:42

César czy Guaita?

Unai Emery ogłosił nazwiska 20 zawodników, którzy dostaną szansę występu w meczu przeciwko Osasunie, który odbędzie się jutro o godzinie 21.00. Przed trenerem nie lada dylemat.. Na którego z bramkarzy postawi Unai?

Przed Emerym jedna z najtrudniejszych decyzji personalnych tego sezonu. Spisujący się ostatnio znakomicie Guaita co chwilę udowadnia swoją klasę, a mecze z takimi przeciwnikami jak Osasuna są doskonałą okazją na doskonalenie swoich umiejętności. Z drugiej strony do pełni zdrowia wraca César - weteran bramkarskiego fachu. Obaj zawodnicy zdają się być gotowi w 100% do gry, dlatego decyzja trenera z pewnością nie zadowoli obydwu.

W spotkaniu zabraknie zawieszonych za nadmiar kartek Albeldy oraz Tino Costy, w miejsce których pojawi się Éver Banega. Wśród powołanych znalazł się m.in. jeden z bohaterów ostatnich spekulacji transferowych - Vicente Rodríguez oraz Joaquín, którego zabrakło we wtorkowym meczu na Old Trafford. W kadrze meczowej nie znaleźli się ponadto: Moyá, Topal, Chori, a także Manuel Fernandes.

Pełna lista powołanych na spotkanie z Osasuną:

Bramkarze: César, Guaita

Obrońcy: Miguel, Bruno, R. Costa, Navarro, Dealbert, Stankevicius, Jordi Alba, Mathieu

Pomocnicy: Maduro, Ever, Joaquín, Pablo, Feghouli, Vicente, Mata

Napastnicy: Isco, Aduriz, Soldado

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte