Strona główna

Powrót Césara

Kamil Guziak | 05.12.2010; 20:46

Doniesienia z treningu

Dzisiejszego dnia, tuż przed południem, podopieczni Unaia Emery'ego wzięli udział w ostatnim treningu przed wylotem do Manchesteru, gdzie we wtorek rozegrają spotkanie z United. Najbardziej optymistyczną wiadomością wydaje się być powrót do składu Césara Sáncheza.

Emery zdecydował się włączyć do składu meczowego pierwszego portero, z którego usług nie mógł skorzystać od 7 listopada, tj. od starcia z Sevillą na Sánchez Pizjuán.

Jedną z niespodzianek, jakie zdaje się szykować Bask na mecz z United, jest obsada pozycji trzeciego golkipera, którym w tym przypadku będzie kolejny debiutant, reprezentant młodzieżówki - Javier González. Kolejnym, dość ciekawym doniesieniem jest informacja, że do Anglii wraz z resztą drużyny nie uda się Joaquín Sánchez, któremu Emery postanowił dać wolne.

Przewidywana kadra Valencii na spotkanie z Manchesterem United to 19 zawodników. Wśród graczy, którzy otrzymają szansę występu w Teatrze Marzeń znajdą się prawdopodobnie: César, Guaita, Javi, Miguel, Ricardo Costa, Maduro, Dealbert, Mathieu, Jordi Alba, Albelda, Éver, Tino Costa, Feghouli, Pablo, Mata, Isco, Aduriz oraz Soldado.

Dzisiejsza sesja treningowa była ostatnią przed wylotem na Wyspy, który zaplanowany jest na poniedziałek. Udział w niej wzięli prawie wszyscy zawodnicy, będący aktualnie do dyspozycji trenera. Ci, którzy brali udział w spotkaniu z Realem Madryt pracowali nad regeneracją, pozostali realizowali zajęcia z zakresu taktyki. Jedynym zawodnikiem, który pracował dziś indywidualnie był David Navarro.

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte