Strona główna

Morientes kluczem do pozyskania Kallstroma?

Assist_magik | 23.07.2007; 10:52
Największą bolączką obecnego mercado dla Ches jest sprowadzenie w swoje szeregi organizatora gry, środkowego pomocnika, który by pasował koncepcji zakładanej przez Quique Sancheza Floresa. Na celowniku był Lucho Gonzales, jednakże suma odstępnego jaką żądało FC Porto zniechęciła włodarzy z Estadio Mestalla.

Teraz Valencia ma zamiar sprowadzić kreowanego we Francji następce Juninho, Kima Kallstroma. Jednak Aulas, prezydent Ol. Lyon jest znany z twardych negocjacji i wygórowanych cen za swoich podopiecznych. Warto tu przypomnieć transfery Diarry czy Essiena.

Najprawdopodobniej 12 mln euro, które chcą Nietoperze zaoferować za reprezentanta potomków Wikingów jest niezadowalająca. Jednak pojawiło się światełko w tunelu, by Szweda sprowadzić. Podobno Aulas zapowiedział, że chętnie wysłucha ofertę Valencii pod jednym warunkiem: że w ofercie będzie zaoferowany Fernando Morientes.

Czy na ten krok zdecyduje się Ruiz i Soler, tego nie wiadomo, aczkolwiek jest taka możliwość, ponieważ jak wszystkim sympatykom Nietoperzy wiadomo, Valencia poszukuje kolejnego napastnika, więc być może El Moro odejdzie z klubu na rzecz Kallstroma w drugim kierunku.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: www.marca.com