Strona główna

Navarro: "Konkurencja jest potrzebna"

Nevan | 31.08.2010; 20:30

Konferencja z udziałem Navarro

David Navarro postanowił skomentować w kilku słowach transfer nowego piłkarza. Zdaniem obrońcy, Stankevicius wniesie do zespołu wiele dobrego i przyda się w Valencii. Navarro przyznał również, że jest zadowolony z postawy drużyny w pierwszej kolejce.

"Walka o miejsce w pierwszym składzie jest dobra i potrzebna. Zdrowa konkurencja sprawia, że wszyscy gramy lepiej. Przywitamy go tutaj z otwartymi ramionami" komplementuje transfer Litwina, David Navarro.

Navarro oświadczył również, że jest bardzo zadowolony z postawy zespołu w pierwszej kolejce ligowej. "Cieszę się z wygranej. W meczu pokazaliśmy się z dobrej strony - jako wielki zespół. Jeden z większych."

"Jasne że Barcelona i Real są w tej chwili najpoważniejszymi kandydatami do ostatecznego triumfu, ale my zrobimy wszystko, żeby na koniec mieć jak najlepszy wynik. Naszym głównym celem jest awans do Ligi Mistrzów bezpośrednio z trzeciego miejsca. Jesteśmy w stanie tego dokonać, bo mamy silną drużynę, należy jednak pamiętać, że nie tylko my się wzmacniamy. Sevilla, Atletico i inne drużyny też przeprowadziły sporo transferów i na pewno będą się liczyć w walce o Ligę Mistrzów."

Navarro został również porównany do legendy Ches - Roberto Ayali. Obaj obrońcy znani są ze swojej ostrej gry. Kapitan Valencii skomentował to porównanie krótko:

"Myślę, że Ayala jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. Nie lubię porównań. Ayala jest wyjątkowy."

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte