Strona główna

Prezentacja Trofeo Naranja

Przygotowania wchodzą już w decydującą fazę. Podopieczni baskijskiego szkoleniowca zmierzą się jutro z Fiorentiną w ramach corocznych meczów pokazowych o Trofeo Naranja. Opiekun VCF gwarantuje świetne widowisko.

„Drużyna kontynuuje przygotowania i teraz trzeba postawić kolejny krok. Nasi rywale prezentują wysoki poziom, lecz w obecności kibiców i przy wspaniałej atmosferze spodziewamy się zobaczyć świetnie grającą Valencię” – powiedział na wstępie Unai Emery.

Pomimo tego, że wyniki nie przemawiają za zmianami, jakie wprowadza trener w zespole podczas tego okresu przygotowawczego, Bask nie wydaje się tym nazbyt zdenerwowany i mówi, że nadal będzie próbował różnych wariantów: „W czasie pretemporady można próbować wszystkiego. Środowy mecz jest także częścią naszych przygotowań do nowego sezonu”.

Rozprawiając o meczu stwierdził, że „chcielibyśmy wygrać. Drużyna zagra bardzo dobry mecz przeciwko Fiorentinie”.

Odnośnie testowania systemów gry, trener ekipy przyznał, że „wykonaliśmy naprawdę dużo pracy z różnymi systemami, a jednym z nich było 4-3-3. Akurat nad tym ostatnim trzeba jeszcze popracować”.

„Teraz jest moment na to, by go doskonalić, chociaż prawdą jest, że liga zbliża się nieubłaganie, dlatego oczekujemy postępów. Wierzymy, że zacznie nam coraz lepiej wychodzić. Mamy przed sobą dwa spotkania, w których możemy udowodnić, że praca nie idzie na marne. Przy okazji damy nadzieję na dobry start w nowym sezonie”.

Na koniec oznajmił, że tryska energią, jest pełen optymizmu i ambicji. Poza tym pragnął uspokoić kibiców, mówiąc, że „w ligowych rozgrywkach pokażemy piękną piłkę i będziemy w stanie osiągnąć cele, na jakie zasługuje Valencia CF”.

Fotografie

Kategoria: Wywiady | Źródło: Superdeporte