Strona główna

Éver odnośnie przyszłości

Po porannej sesji treningowej, na konferencji prasowej pojawił się Éver Banega, by odpowiedzieć na kilka pytań. Pomocnik zdradził, że daje z siebie wszystko i chce pokazać się z jak najlepszej strony.

Éver wyjawił, że jest zadowolony z przynależności do drużyny Valencii, zaznaczając jednocześnie, że będzie dawał z siebie wszystko, aby jak najdłużej w niej pozostać.

Zdaniem Argentyńczyka, taktyka nie jest dla niego szczególnie ważna: "Dla mnie ważne jest, by grać w piłkę nożną. Jeśli jest nas trzech w środku, zawsze jest trochę więcej swobody dla mnie i innych. Chociaż prawdę mówiąc, nie ma dla mnie różnicy w jakim ustawieniu gramy".

"Barca i Real Madryt to drużyny, które teraz mają najlepszych graczy. Ale my chcemy pokazać, że nasz zespół wcale nie jest gorszy i będziemy walczyć. Na zakończenie sezonu chcemy być jak najwyżej" - stwierdził.

Odnośnie powołania do reprezentacji, Banega powiedział tylko, że jest to dla niego "coś bardzo ważnego". Zawodnik zdaje sobie sprawę z presji i odpowiedzialności, jaka wiąże się z noszeniem koszulki reprezentacji Argentyny.

"Chcemy zajść jak najdalej w Lidze Mistrzów. To jest bardzo ważne. Chcemy również walczyć w La Liga jak równy z równym nawet przeciwko Realowi i Barcelonie. Wiem, że jesteśmy w stanie tego dokonać" - zakończył Éver.

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte