Strona główna

Kolejny uraz Alexisa

Lolek | 31.03.2010; 17:19

Czy Hiszpan zagra z Atlético?

Pod sporym znakiem zapytania stoi czwartkowy występ Alexisa Ruano w Lidze Europejskiej. Tym razem niepewność spowodowana jest lekką kontuzją, która może jednak przeszkodzić Andaluzyjczykowi we wzięciu udziału w meczu.

Gracz rozpoczął środowy trening wraz z resztą drużyny, jednak po chwili opuścił murawę Miasteczka Sportu w asyście klubowego lekarza, Jorge Candela. Ten natychmiast przeprowadził wstępne badania, które na szczęście Alexisa wykluczyły poważną kontuzję. Niemniej jednak, ból kości strzałkowej defensora Nietoperzy może przekreślić jego szanse na udział w meczu przeciwko Atlético. Istnieje możliwość, że kontuzja ta jest tą samą, przez którą Alexis musiał opuścić murawę w meczu z Werderem Brema.

Decyzję o tym, czy Ruano zagra przeciwko hiszpańskiej drużynie Unai Emery podejmie po czwartkowym porannym treningu. Jednak mimo tego wśród trenujących znalazła się czwórka graczy z rezerw klubu: Arturo, Lillo, Sergio Rodríguez i Jordi Alba, który ma największe szanse, aby zagrać w czwartkowym spotkaniu.

Pozostali kontuzjowani: Marchena, Mathieu, Miguel i David Navarro odbywali zajęcia poza grupą, każdy według wytyczonych przez sztab medyczny wskazówek.

Kategoria: Raporty Medyczne | Źródło: Superdeporte