Strona główna

Villa zagra z Atlético

Nevan | 30.03.2010; 14:35

Guaje ćwiczył wraz z resztą

Dzisiejszy trening przyniósł wiele dobrych nowin. Oprócz Davida Villi, do zdrowia powraca Jordi Alba, który jednak dzisiaj pracował indywidualnie, tak jak Jeremy Mathieu i David Albelda.

David Villa jest już całkowicie gotowy do występu z Atlético Madryt. Po kontuzji której nabawił się w meczu z Malagą, nie ma już śladu, nie ma więc żadnych przeciwwskazań co do występu w czwartkowym meczu. Napastnik ćwiczył dzisiaj w obecności Juana Torrijo, który odpowiedzialny jest za przygotowanie fizyczne.

Podobnie wygląda sytuacja z Jordim Albą. Zawodnik, który uskarżał się na bóle mięśnia lędźwiowego prawej nogi, jest jednak gotowy do czwartkowego meczu w ramach 1/4 finału Ligi Europejskiej.

Kłopoty Quique

Inaczej wygląda sytuacja w Madrycie. Ze składu wypadł Juan Valera i Jose Antonio Reyes. Oboje nabawili się urazów w niedzielnym meczu z Realem Madryt. Valera musiał zejść z boiska już w 41. minucie, natomiast Reyes został zmieniony w przerwie. Do treningów wrócił jednak Raul Garcia, który ostatnimi czasy był kontuzjowany.

Kategoria: Raporty Medyczne | Źródło: Superdeporte