Strona główna

Stowarzyszenie Amunt

Lolek | 11.03.2010; 12:53

Spotkanie już za 3 dni!

Ustaliliśmy już niemal każdy szczegół dotyczący pierwszego zjazdu polskich kibiców Valencii. Jednak ze względu na stosunkowo małe zainteresowanie (z 15 wymaganych osób do tej pory zgłosiło się 12) jeszcze raz apelujemy do wszystkich o stawienie się 14 marca w Krakowie.

Zdajemy sobie sprawę, że niedziela nie jest dobrym terminem na zlot. Wierzymy jednak, że znajdą się osoby, które jeszcze nie wysłały swojego zgłoszenia i pomogą nam w założeniu stowarzyszenia. Wszystkie dane, które koniecznie trzeba podać, znajdziecie tutaj.

Dodatkowo na forum został założony temat poświęcony dojazdom do Krakowa. Jeżeli stawicie się i macie możliwość podwiezienia kogoś lub wyrażacie chęć wspólnej podróży, piszcie. Wątek dotyczący tej kwestii znajdziecie tutaj.

Godzina spotkania została ustalona na 14. Spotykamy się w pubie Nic Nowego. Na w/w forum znajdziecie dane osoby, która chętnie pomoże nieznającym Krakowa w dotarciu na miejsce. Jeszcze raz zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu. Amunt Valencia!

Kategoria: Komentarze redakcji | Źródło: Własne