Strona główna

Kolejna szansa Zigica?

Rivv | 07.03.2010; 13:10

Kłopoty zdrowotne Davida Villi

Valencia wkracza w decydującą fazę sezonu, w której mecze rozgrywane będą co trzy dni. W tej sytuacji szkoleniowiec Nietoperzy Unai Emery będzie musiał korzystać ze wszystkich dostępnych zawodników. Jednym z nich jest Nicola Zigic, który może otrzymać szansę gry już w poniedziałkowym spotkaniu z Racingiem Santander.

Wszystko przez to, że trudy ciężkiego sezonu odczuwa David Villa. El Guaje w występował niemal w każdym meczu Valencii od pierwszych minut, do tego doliczyć trzeba spotkania w reprezentacji Hiszpanii. Podczas weekendowych treningów snajper Los Ches narzekał na bóle kolana, wynikające z przeciążenia organizmu. Dodatkowo pamiętać trzeba, że już w czwartek Blanquinegros czeka bój z Werderem Brema w 1/8 finału Ligi Europy. Z pewnością Emery na to prestiżowe spotkanie chce mieć do dyspozycji zdrowego Davida.

Obecna sytuacja otwiera szansę Zigicowi. Serb może wyjść w poniedziałek na boisko w pierwszym składzie Nietoperzy. Warto pamiętać, że Zigic w tym sezonie grał już przeciwko swojemu byłemu klubowi. Na Estadio El Sardinero zdobył nawet zwycięską dla Valencii bramkę.

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte