Strona główna

Alexis: Nasz cel to pierwsza czwórka

Rivv | 25.08.2009; 10:35

Alexis Ruano pojawił się na konferencji w sali prasowej Miasteczka Sportu w Paternie. Defensor Valencii opowiadał o zbliżającej się rewanżowej potyczce ze Stabaek IF w Lidze Europejskiej, atmosferze w zespole i celach klubu na najbliższy sezon.

Wygrać ze Stabaek na Mestalla

Na Estadio Mestalla musimy zagrać tak, by wygrać i kontynuować dobrą grę. W Norwegii zagraliśmy bardzo dobrze i osiągnęliśmy świetny rezultat.

Spokój w klubie

W drużynie zawsze mieliśmy spokój, bo jesteśmy profesjonalistami i musimy się martwić tylko o dobrą grę i wygrywanie. Wiedzieliśmy, że wszystko zmierzało w klubie do dobrych rzeczy. Valencia CF jest wielka, a my musimy iść naprzód razem z naszymi fanami.

Obrona Valencii

Jesteśmy coraz lepsi w obronie. Ważne jest, aby zachowywać czyste konto. W defensywie zostali dobrzy zawodnicy, ale mamy także wzmocnienia. Nowe transfery zostały dobrze dokonane i to jest ważne.

Cele sezonu

Musimy iść krok po kroku, ale nasza mentalność to znalezienie się w pierwszej czwórce Primera División i awans do eliminacji Ligi Mistrzów. Valencia CF jest wielka i zawsze musimy myśleć o wygranej.

Kategoria: Wywiady | Źródło: valenciacf.com | Marca