Strona główna

Ruszył odświeżony serwis Inversiones Dalport

Dzidek/Ulesław | 10.07.2009; 01:05

Wczoraj późnym wieczorem nastąpiła znacząca, ale ukryta aktualizacja strony internetowej Inversiones Dalport SA. Niezależnie od hiszpańskich fanów Valencii i równolegle z nimi, zasypującymi fora internetowe prawdziwą lawiną informacji i spekulacji, odkryliśmy nowe dane w serwisie właścicieli Valencii. Aktualizacja wydaje się efektem niekończących się rozważań na temat natury grupy Inversiones Dalport. Spółka ceniąca dyskrecję podzieliła się ze światem garścią informacji na swój temat, w głównej mierze potwierdzając wcześniejsze ustalenia dziennikarzy. Oto co wyczytać można na stronie http://inversionesdalport.com/main.html:

O nas

INVERSIONES DALPORT, zostało założone w roku 2001, stworzone głównie dla zarządzania i implementacji wielkich aktywów korporacyjnych, pośród największych firm świata, i dlatego też, z powodu poufności i strategii w obszarach: finansowym, politycznym i sądowym, nasza firma realizuje pośrednio lub bezpośrednio albo przez spółkę Joint venture, transakcje między spółkami.

Jesteśmy znani z wykonywania naszych zadań z całkowitą dyskrecją, lecz na najwyższym poziomie, naszym celem jest praca za kulisami, traktując przy tym normalnie wielkie ekonomiczne polityczne i/lub społeczne inwestycje (tak jak w przypadku naszej prezentacji jako jedynej zagranicznej firmy zaakceptowanej przez włoski rząd przy licytacji Alitalia, w zeszłym roku).

Nasza Grupa, posiada istotne sposoby i rozwiązania na najwyższym poziomie światowej finansjery, która pozwala nam na polityczne, a także i ważniejsze (prezydenckie i królewskie) koneksje, w zależności od tego, czego wymaga dana operacja. Możemy dla przykładu wspomnieć, finansowanie kilku firm mających swe korzenie w Dubaju, Katarze, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej.

Udało nam się zamykać rządowe operacje, w krajach rozwiniętych pod względem ekonomicznym, gdzie podpisywaliśmy kontrakty dotyczące infrastruktury, na sumy przekraczające 500 milionów euro i mogące sięgnąć nawet 3 miliardów euro.

Otrzymujemy niezbędne pozwolenia na eksport surowców w krajach rozwijających się, udostępniając instrumenty finansowe i umożliwiając dostęp organizacji międzynarodowych, takich jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy, ONZ i Bank Światowy.

Grupa Dalport dysponuje instrumentami finansowymi niezbędnymi dla dostępu do działań finansowych w każdym miejscu na świecie. Aktywa korporacyjne naszej grupy wynoszą ponad 25 miliardów dolarów amerykańskich

Z sekcji Activas, można dowiedzieć się, że aktywa Inversiones Dalport wynoszą 28.500.000.000 USD, a wszystkie transakcje i operacje są udokumentowane w Sekretariacie USA ds. Długu Publicznego i Prywatnego stanu Nevada. Podkreślono ścisły związek z Ford Motor Company i Ford Motor Credit. Kapitał Inversiones Dalport inwestowany był już w wielkich działaniach finansowych, takich jak finansowanie Ford Motor Credit, linii kredytowej Sumimoto Bank Japonii, czy Nakheel, konstruktora projektów The Palm czy The World w Dubaju.

Co ciekawe, odkrycie tych treści nie jest jedynym efektem zmasowanych nocnych przeszukiwań. Hiszpańscy fani doszukali się kolejnych ukrytych serwisów handlowych. Znajdują się one pod tymi adresami:

http://www.inversionesdalport.com/~parke/inicio.php http://www.inversionesdalport.com/~sergio/ http://www.inversionesdalport.com/~alimento/ http://www.inversionesdalport.com/~juegos/

Kategoria: Ogólne | Źródło: inversionesdalpor.com/internet