Strona główna

Villa wycofał się z treningu

Zibi | 15.05.2009; 23:36

Na dzisiejszej sesji Unai Emery testował kilka wariantów ustawienia zespołu na mecz z Atletico Madryt, ale nie da się przewidzieć, jak będzie wyglądać wyjściowa jedenastka na Vicente Calderón.

Tuż po przyjeździe Guaje zmuszony został do opuszczenia zajęć z powodu dokuczliwych bólów mięśni. Napastnik „Nietoperzy” nie był w stanie kontynuować treningu i po kilkunastu minutach za porozumieniem sztabów medycznego ze szkoleniowym otrzymał zgodę na zwolnienie.

Program dzisiejszej sesji treningowej nie zakładał większych obciążeń. Szkoleniowcy zorganizowali lekkie ćwiczenia z piłką, trening strzelecki, a na dodatek zarządzili „grę w dziadka”. Wszystko po to, by piłkarze czuli się wypoczęci na zbliżający się pojedynek w Madrycie.

Po tej części ekipa zgromadziła się w jednej z multimedialnych sal na krótkiej pogadance, gdzie także przez 50 minut analizowano materiał wideo z ostatnich meczów rywala.

Udziału nie wzięli w zajęciach również Emiliano Moretti oraz David Silva. Obaj pojawili się w Paternie na kuracji. Pod okiem fizjoterapeutów zalecenia treningowe realizował Vicente Rodríguez. Hiszpan ćwiczył na poboczu boiska.

Jutro z rana, punktualnie o 10.30 rozpocznie się ostatni trening w Walencji, podczas którego Unai Emery ogłosi powołanych na spotkanie zawodników.

Kategoria: Ogólne | Źródło: valenciacf.com / Marca