Strona główna

Pernia dziękuje Valencii

Rivv | 28.12.2008; 15:52

Prezydent Racingu Santander, Francisco Pernia, podziękował Nikoli Zigiciowi za jego chęć powrotu do drużyny i stwierdził, że będzie to korzystny krok. Złożył również wyrazy uznania w kierunku Valencii.

Prezydent Los Verdiblancos jest bardzo szczęśliwy z powrotu Serba i był niezwykle podekscytowany podpisując umowę o wypożyczeniu napastnika: - Wszyscy wiedzą, że nie chcę mówić o stronie finansowej, ale jest to bardzo korzystny ruch. Jeśli strona sportowa okazuje się dobra, wtedy oczywiście jest to też sukces ekonomiczny.

Pernia jest wdzięczny nie tylko Zigiciowi za powrót, ale również klubowi z Lewantu za zgodę na wypożyczenie zawodnika: - Musimy podziękować Nicoli, który chciał wróćić, pierwszy raz już w sierpniu i teraz. Chciał wywalczyć sobie miejsce w Valencii, ale w przypadku niepowodzenia wiedział, co musiał zrobić. Chciałbym podziękować Valencii za stwierdzenie, że zawsze byli z nami, zawsze oferowali nam regularne transfery zawodników, ale nigdy nie chcieliśmy ich. Jestem bardzo wdzięczny Valencii za umowę, która została zawarta.

Kategoria: Ogólne | Źródło: AS