Strona główna

Konferencja prasowa z Quique

mz | 25.05.2007; 21:14
W przeddzień meczu z Villarreal, na konferencji prasowej zjawił się trener Los Ches - Quique Sanchez Flores. Mister wypowiedział się między innymi na temat najbliższego rywala, a także odpowiedział na pytania związane z konkretnymi zawodnikami.

Edu
"Wszyscy starają się podtrzymać go na duchu. Gdy jest zdrowy, to pełni bardzo ważną rolę w naszym zespole, co pokazał na początku tego sezonu. Z niecierpliwością czekamy na jego powrót."

Szanse na mistrzostwo
"Mamy jeszcze szanse na mistrzostwo. W ostatnich meczach tego sezonu damy z siebie wszystko, jednakże końcowy efekt nie zależy od nas."

Forlan
"Cieszę się, że taki piłkarz jak Forlan wystąpi w jutrzejszym spotkaniu. Gdy wygrywasz, to chcesz to robić z najlepszymi, wtedy masz największą satysfakcję."

Silva i Morientes
"Moro nie jest powołany na jutrzejsze spotkanie, ale Silva tak, jednak zobaczymy, czy jutro zagra. Fernando dzisiaj trenował, jednak nie jest jeszcze gotowy do gry. Grał praktycznie przez cały sezon i teraz należy mu się mały odpoczynek."

Villarreal
"Szanujemy wszystkich naszych rywali. Wiemy, że Villarreal to trudna drużyna, która ma aspiracje, by znów powrócić do czołówki. Z pewnością będzie to bardzo dobre widowisko."

Kategoria: Wywiady | Źródło: valenciacf.es