Strona główna

Gattuso wezwany do Singapuru

Wojciech Ciuraj | 19.09.2022; 23:09

Drugie spotkanie z właścicielem

Po zaledwie sześciu kolejkach ligowych, Peter Lim poprosił Gennaro Gattuso o spotkanie. Włoch wykorzysta przerwę reprezentacyjną i uda się do Singapuru by omówić z większościowym udziałowcem bieżącą sytuację.

Mając w pamięci kontrowersyjne decyzje kadrowe Petera Lima, wielu kibiców musiało przestraszyć się zapowiedzią spotkania Singapurczyka z Rino Gattuso. Wszystko wskazuje jednak na to, że zaproszenie trenera do Azji jest gestem poparcia i zaangażowania w nowy projekt sportowy. Odkąd Włoch rozpoczął swoją przygodę jako trener Valencii, wokół klubu wytworzyła się znacznie lepsza atmosfera. Styl gry zespołu, a także charyzma Gattuso systematycznie przekonuje do projektu kolejnych kibiców. Peter Lim jest zadowolony z wczesnych osiągnięć trenera i chce zaplanować kolejne kroki tak by nie powtórzyły się błędy z poprzednich kampanii.

W podróży do Singapuru Włochowi towarzyszyć będą Miguel Ángel Corona, a także Lay Hoon Chan. Dla Hiszpana będzie to pierwsze spotkanie z Peterem Limem. Zdaniem niektórych dziennikarzy obecność Corony może świadczyć o tym, że większościowy udziałowiec widzi w nim przyszłego dyrektora sportowego.

Kategoria: Ogólne | Źródło: plazadeportiva, fot. plazadeportiva