Strona główna

Nowy członek koalicji antyMeriton?

Wojciech Ciuraj | 27.05.2022; 20:55

Coraz gęstsza atmosfera wokół klubu

Podczas gdy Peter Lim zastanawia się co dalej zrobić z Valencią, jeden z jego największych antagonistów - Miguel Zorío, intensyfikuje swoje działania mające na celu pozbycie się Meriton z klubu. Były wiceprezydent "Nietoperzy" skontaktował się z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Singapuru, które jak się okazało także jest niezadowolone z działań Petera Lima.

8 lat bytności singapurskiego kapitału w Valencii to czas, który nawet najbardziej neutralni obserwatorzy muszą ocenić negatywnie. Peter Lim i jego współpracownicy regularnie dostarczają pożywki prasie krajowej i zagranicznej swoimi irracjonalnymi decyzjami. Systematyczny upadek historycznego klubu jakim jest Valencia został dostrzeżony także w Singapurze, którego to władze niepokoją się o dalsze ruchy Meriton.

Vivian Balakrishnan - singapurska Minister Spraw Zagranicznych, poleciła Miguelowi Zorío wytoczyć Peterowi Limowi kolejny proces, który miałby tym razem dotyczyć nadużyć handlowych i cywilnych. Władze Singapuru uważają, że Meriton psuje wizerunek kraju zagranicą, a kolejne decyzje właściciela Valencii mogą utrudnić przyszłe inwestycje singapurskich biznesmenów w Europie. Kontakt z azjatyckimi władzami to kolejna inicjatywa mająca na celu zmusić Petera Lima do sprzedaży klubu. Czy ta metoda okaże się skuteczna? Przekonamy się wkrótce.

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte, fot. Superdeporte