Strona główna

Sampdoria zabiega o Kangina

Wojciech Ciuraj | 02.08.2021; 14:01

Koreańczyk następcą Damsgaarda?

Sampdoria Genua intensyfikuje swoje starania o Kangina Lee. Młody pomocnik zdobył 3 bramki na trwających w Tokio Igrzyskach Olimpijskich czym ponownie przypomniał o sobie europejskim klubom.

Jeszcze przed wyjazdem na turniej, Kangin odrzucił kolejną ofertą przedłużenia wygasającego za rok kontraktu czym dał jednoznacznie do zrozumienia, że nie wiąże swojej przyszłości z Valencią. Włodarzom klubu zależy na gotówkowym transferze pomocnika, jednak skomplikowane realia tegorocznego okienka sprawiają, że póki co oferty nie spełniają oczekiwań zarządu. Włosi liczą, że uda im się zyskownie sprzedać rewelację Mistrzostw Europy - młodego Damsgaarda. Jego następcą mógłby być Kangin, Sampdoria będzie także próbowała obniżyć cenę Koreańczyka włączając w transakcję Jeisona Murillo, którym ponownie interesuje się Valencia.

Jako, że Korea Południowa odpadła z turnieju, przyszłość utalentowanego zawodnika powinna się rozstrzygnąć w najbliższym czasie. Intencją Kangina jest nie wracać już do Valencii, jednak wszystko zależy od wysokości oferty, którą złożą Włosi. Klub liczy, że sprzedaż pomocnika odblokuje okienko i pozwoli na zakup piłkarzy potrzebnych nowemu trenerowi.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: plazadeportiva, fot. plazadeportiva