Strona główna

Torres: „Chcę być najlepszy”

Mateusz Nowacki | 02.08.2020; 20:47

Fragmenty wywiadu z Hiszpanem

Ferran Torres udzielił obszernego wywiadu w którym to opowiedział m.in. o nowych wyzwaniach, początkach w akademii Valencii oraz nauce języka angielskiego. Poniżej znajdziecie jego fragmenty.

O znaczeniu nauki języka angielskiego

Tak, zawsze musisz uczyć się języków, ponieważ nigdy nie wiesz, dokąd jutro zaprowadzi cię piłka nożna ... ale przede wszystkim uczę się angielskiego, ponieważ jest niezbędny w każdej części świata w jakiej się znajdujesz.

O nowych wyzwaniach

Jako zawodnik uważam się za ambitnego, za kogoś, kto chce wygrywać, wygrywać i wygrywać… w miarę upływu czasu i poczucia, że jesteś lepiej przygotowany, chcesz podjąć większe wyzwania, doświadczyć zmiany otoczenia. Tak, myślę, że jestem na to gotowy.

O początkach w akademii Valencii

Pamiętam, jak założyłem koszulkę, a potem poszedłem do łazienki, patrząc na siebie niemal oszołomiony. Miałem na sobie tylko koszulkę i bieliznę i po prostu wpatrywałem się w ten trykot i mówiłem do siebie: „Co ja tu robię? Jak się tu dostałem?” - To był wyjątkowy moment.

O wdzięczności dla Valencii

Ostatecznie to zespół z mojej ziemi i zespół, który dał mi wszystko. Wewnątrz zawsze myślę, że jestem najlepszy, że chcę być najlepszy i staram się być najlepszy. Jeśli nie wierzysz sobie, że jesteś najlepszy, to nikt nigdy nie uwierzy, że nim jesteś.

Kategoria: Wywiady | Źródło: PlazaDeportiva | BBC | fot. SuperDeporte