Wypożyczeni – raport

Adam Musialik | 16.09.2019; 09:53

Co słychać u cedidos?

Pięciu z ośmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu.

Jeison Murillo (Sampdoria): Jego zespół poniósł porażkę z Napoli (0:2) i zamyka tabelę Serie A. Kolumbijczyk i jego koledzy znów słabo się spisali.

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): Pomocnik leczy kontuzję i nie wystąpił w spotkaniu z Twente (2:3). Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Toni Lato (PSV): Zespół z Eindhoven pokonał u siebie Vitesse (5:0), a Lato cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Uroš Račić (Famalicão): Serbski pomocnik nie spisywał się najlepiej i został szybko zmieniony w drugiej połowie meczu przeciwko Paços (4:2).

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca rozegrał cały mecz przeciwko Paços (4:2) i obejrzał żółtą kartkę. Był tego debiut w portugalskiej ekipie.

Jorge Sáenz (Celta): Stoper zadebiutował w nowym zespole. Jednak w meczu przeciwko Granadzie (0:2), ale na boisku spędził tylko 11 minut. Szybko obejrzał dość kontrowersyjną czerwoną kartkę.

Jason (Getafe): Pomocnik zadebiutował w nowej drużynie i spędził na boisku 90 minut. Mecz z Betisiem zakończył się wynikiem 1:1. Jason zaprezentował się solidnie.

Álex Blanco (Saragossa): Skrzydłowy tym razem nie wszedł na boisko z ławki rezerwowych, a Real pokonał Extremadurę 3:1.

Kategoria: Ogólne | Źródło: własne