Strona główna

Kto za Rodrigo?

Adam Musialik | 14.08.2019; 11:59

Cztery nazwiska wymieniane w kontekście Valencii

Jorge Mendes chciałby, aby Valencia sięgnęła po jego klienta, czyli André Silvę. Jednak drużyna z Mestalla nie jest przekonana do takiego ruchu i ma inne plany.

Marcelino nie podoba się profil portugalskiego napastnika i odrzuca jego kandydaturę. Właśnie dlatego Los Ches pracują nad innymi opcjami zastąpienia Rodrigo. Na szczycie listy Pablo Longorii znajduje się Timo Werner z RB Lipsk. Niemiecki napastnik zdobył 16 bramek i zaliczył 9 asyst w ostatnim sezonie Bundesligi. Kolejnym wyjściem może być transfer Floriana Thauvina. 26-latek w sezonie 2018/19 zanotował bardzo podobne do Wernera statystyki, grając dla Marsylii.

Ponadto, według SER Deportivos, Valencia rozważa zakontraktowanie Daniego Olmo z Dinama Zagrzeb, ale młodzieżowy reprezentant Hiszpanii ma być jedynie opcją awaryjną. Priorytetem jest Timo Werner. Tego lata, w kontekście transferu do Valencii wymieniano już wielu napastników, np. Mariano, Radamela Falcao czy Rafaela Leão. Ostatecznie żaden z nich nie trafił na Mestalla, a teraz Los Ches mają nowe pomysły, jak wzmocnić atak.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: PlazaDeportiva