Strona główna

Correa zastąpi Rodrigo?

Karol Kotlarz | 07.08.2019; 15:45

Następca poszukiwany

W ostatnich dniach pojawiają się doniesienia o możliwym odejściu z Valencii Rodrigo Moreno. Klub z Mestalla miałby już szukać kogoś, kto ewentualnie wypełni lukę po napastniku. Jednym z nazwisk pojawiających się w prasie jest Ángel Correa.

Zawodnik Atlético ma być niezadowolony z liczby otrzymywanych szans na grę w swoim zespole, dlatego też poszukuje nowego klubu, w którym mógłby regularnie pojawiać się na boisku. Argentyńczyk był o krok od przejścia do Milanu, jednak temat ostatecznie upadł, a poszło o kwestie finansowe – Włosi oferowali około 35 mln €, Los Colchoneros żądali blisko 50 mln €.

Plotki transferowe dotyczące Rodrigo nasiliły się w ostatnich dniach, a niektóre z nich mówią nawet o konkretnych propozycjach z Anglii oraz Włoch – wymieniane są przede wszystkim Everton i Napoli. Hiszpańskie media podają również potencjalną kwotę za transfer napastnika Valencii, wynoszącą blisko 60 mln €. Według niektórych źródeł Hiszpan miał odrzucić oferty i chcieć rozegrać kolejny sezon na Mestalla.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: PlazaDeportiva