Strona główna

Nowe koszulki zaprezentowane!

Zdzisław Lewicki | 04.07.2019; 01:02

Jak Wam się podobają?

Wczoraj wieczorem, w muzeum archeologicznym Almoina, nieopodal walenckiej katedry, zaprezentowano stroje Nietoperzy na sezon 2019/2020. Wydarzenie wywołało na tyle duże poruszenie w mediach społecznościowych, że serwery Instagrama oraz innych serwisów należących do Facebooka do teraz nie odzyskały pełnej sprawności.

3 sezony, to jest do końca czerwca 2022 – tyle ma potrwać współpraca Valencii zarówno z bwin (4,8 milionów euro rocznie), jak i z Pumą (4 miliony euro rocznie).

Puma ma siedzibę w tym samym bawarskim mieście co Adidas, poprzedni producent strojów. I choć nie należy do ścisłej światowej czołówki, może pochwalić się umowami m.in. z Manchesterem City, Borussią Dortmund czy AC Milan.

Ubrania oraz akcesoria są już dostępne do nabycia w oficjalnym sklepie Valencii. Koszulka kosztuje 85 euro, za przyjemność dodania własnego napisu i numeru na plecach należy dopłacić 14 euro.

Chętnych do zakupów zachęcamy do rozważenia współpracy z wieloletnim użytkownikiem VCF.pl, Maćkiem, który był sponsorem forumowego typera w poprzednim sezonie, a przede wszystkim pomógł wielu kibicom w zamówieniach z Hiszpanii. Jeśli chcielibyście skontaktować się z Maćkiem, napiszcie na maciek_1985@vcf.pl lub Facebooku.

Kategoria: Ogólne | Źródło: ValenciaCF.com