Strona główna

Valencia zainteresowana Hirvingiem

Wojciech Ciuraj | 03.07.2019; 11:32

Meksykanin na celowniku

Informacja o potencjalnym transferze skrzydłowego zelektryzowała fanów „Nietoperzy”. Zawodnik PSV należy do najciekawszych ofensywnych piłkarzy dostępnych obecnie na rynku.

Marcelino w wywiadach na koniec sezonu wielokrotnie podkreślał, że zespół wymaga poważnych inwestycji by myśleć o gonieniu czołowych klubów w kraju i Europie. Transfer Hirvinga Lozano byłby odpowiedzią na duże wzmocnienia ligowych rywali. W ostatnich dniach internet obiegła informacja, że Valencia jest bliżej pozyskania Meksykaniana niż choćby Napoli. Kluczem do realizacji transakcji ma być porozumienie osiągnięte z agentem piłkarza – Mino Raiolą, który miałby otrzymać 30% z przyszłego transferu skrzydłowego.

Operacja pozyskania Hirvinga Lozano powinna się zamknąć w 50 mln euro. Najprawdopodobniej transfer Meksykanina byłby powiązany z odejściem Rodrigo Moreno. Skrzydłowy w swoich dotychczasowych występach w Erdivisie zdobył 34 bramki i zaliczył 22 asysty w zaledwie 59 występach. W przeszłości Valencia wyrażała już zainteresowanie ofensywnym piłkarzem. Wtedy jednak udało się sfinalizować transfer Guedesa.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: El Desmarque