Strona główna

Sergio Santomé w sztabie Valencii

Michał Muszyński | 31.05.2019; 10:19

Niecodzienny transfer „Nietoperzy”

Dziennikarz radia Onda Cero, Sergio Santomé dołączył do sztabu kierowanego przez Pablo Longorię. 28-letni analityk przekonał Valencię umiejętnością wnikliwej analizy gry i wkrótce dołączy do zespołu Pablo Longorii.

Valencia ma zamiar wzmocnić obsadę sekretariatu technicznego Pablo Longorii. Ma do niego trafić dziennikarz Onda Cero Radio, Sergio Santomé. Zaledwie 28-letni dziennikarz w ostatnich latach pracował w we wspomnianej stacji radiowej jako ekspert specjalizujący się w międzynarodowej piłce nożnej. Wcześniej przez sześć lat pracował w Radio Marca. Jego wiedza i umiejętność analizy gry na tyle przypadły do gustu włodarzom Valencii, iż będzie odpowiedzialny za ocenę rynku piłkarskiego do lat 20. Santomé ma dołączyć do sztabu Longorii w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Ideą Valencii jest inwestowanie w młodych zawodników, których talent można będzie rozwinąć na Mestalla i którzy będą mogli wzmacniać kadrę „Nietoperzy”, bądź zasilać budżet zespołu z Mestalla, będąc sprzedawanymi do kolejnych klubów.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: SuperDeporte | Levante-EMV