Strona główna

Emocjonalny wpis Rodrigo

Damian Lis | 30.05.2019; 18:08

Środkowy napastnik dał upust emocjom

Transferowe plotki dotyczące 28-latka nie mogły zostać niezauważone przez samego zainteresowanego, który w emocjonalnym wpisie na Instagramie przekazał swoje uczucia.

„To co czułem w przeciągu ostatnich kilku dni jest trudne do przekazania słowami. Kiedy tysiące osób skanduje twoje nazwisko na placu ratuszowym to jest to coś niesamowitego. Zdobyłem szacunek i czułem atmosferę, zarówno na stadionie, jak i poza nim, za które nigdy nie będę w stanie wystarczająco mocno podziękować.

Gra na najwyższym poziomie i reprezentowanie Valencii to ogromna odpowiedzialność, ale bez wątpienia takie momenty jak ten, który przeżyłem w czasie powitania drużyny po powrocie z finału, są tego warte. Te chwile rekompensują cały nasz wysiłek i poświęcenie naszych rodzin.

Mam świadomość, że to na co się zdobyliśmy jest czymś historycznym, czymś, co wykracza daleko poza trofeum. Tytuł mistrza oznacza radość i szczęście dla tysięcy ludzi, którzy kochają ten klub i traktują Valencię jako część swojego życia. Wyznacza cel dla nowego pokolenia Valencianistas, które nie miało jeszcze okazji przeżywać radości mistrzostwa.

Kończąc, chciałbym przekazać, że jestem tu ogromnie szczęśliwy, a także pełen uznania. Końcowy rezultat tego sezonu to rezultat maksymalnego poświęcenia w każdym spotkaniu i na każdym treningu, a także szacunku dla klubu i wszystkich kibiców. Z serca dziękuję. Kocham Was”

Kategoria: Ogólne | Źródło: Instagram