Strona główna

Cuadrado trafi do Valencii?

Adam Musialik | 30.04.2019; 10:28

Możliwy transfer Kolumbijczyka

Valencia chce transferu Juana Cuadrado. Tak przynajmniej podaje włoski dziennik TuttoSport, który twierdzi, że pomocnik czuje się w Turynie niedoceniany i chciałby zmienić klub.

W trwającym sezonie Kolumbijczyk nie może liczyć na regularne występy w barwach Starej Damy. Do tej pory udało mu się rozegrać 19 spotkań (1204 minuty). Zdobył w tym czasie jedną bramkę i zaliczył trzy asysty. Skrzydłowy gra dla Juve od 2015 roku, ale w tej kampanii jego rola w drużynie wyraźnie zmalała, a do tego przez kilka miesięcy leczył uraz. Agent Cuadrado rozgląda się już za nowym klubem dla swojego klienta, a Valencia ma być jedną z opcji.

Mający prawie 31 lat, Kolumbijczyk chciałby spróbować sił w nowej, europejskiej lidze. Do tej pory występował w Premier League (Chelsea) i Serie A (Udinese, Lecce, Fiorentina, Juventus). Od kilku lat regularnie łączy się go z Valencią, ale do tej pory były to raczej plotki, a nie fakty. Teraz, jeśli ekipa z Mestalla chciałby ściągnąć Cuadrado, musiałby wyłożyć za niego przynajmniej 15 milionów euro.

Kategoria: Ogólne | Źródło: DeporteValenciano