Strona główna

Guedes przejdzie operację?

Mateusz Skotny | 11.12.2018; 18:42

Problemy zdrowotne skrzydłowego

Goncalo Guedes w tym sezonie od dłuższego czasu skarży się na bóle stawów, które nie pozwalają mu w pełni rozwinąć skrzydeł, jak to robił w zeszłym roku. Piłkarz od kilku miesięcy narzekając grał i starał się dawać od siebie jak najwięcej może drużynie.

Portugalczyk w zeszłym tygodniu stwierdził, że jednak nie może już dłużej grać z ograniczającym go bólem, który nie pozwala mu na oddanie się w pełni grze w piłkę. Został on przebadany przez jednego z najlepszych hiszpańskich lekarzy, Toño Maestro. Doktor postanowił że piłkarz zostanie poddany blokadzie nerwu pachwinowego ale polecił mu także udać się do Francji oraz Portugalii, żeby zasięgnąć rady innych specjalistów.

Guedes zgodnie z zaleceniem, udał się dzisiaj do Bordeaux, gdzie został przebadany przez lekarza, który wcześniej pomógł wrócić do zdrowia Francisowi Coquelinowi. Wyniki tego badania pozostają jeszcze nieznane, ale piłkarz już udał się do Porto, w którym spotka się z celebrytą lekarskim, jakim jest Mikel Sánchez. Mikel przywracał do zdrowia już wiele gwiazd takich jak król Juan Carlos, Rafael Nadal czy Iniesta. Podczas pobytu w ojczyźnie Goncalo spotka się również ze swoim agentem, Jorge Mendesem, który martwi się o zdrowie swojego klienta. Po tych wszystkich podróżach zawodnika, podjęta zostanie decyzja, czy przejdzie operację, czy może będzie kontynuował leczenie zachowawcze.

Skrzydłowy Valencii nie wystąpi w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi United, oraz w dwóch najbliższych spotkaniach ligowych z Eibarem oraz Huescą. W wypadku operacji, przerwa w grze gracza na pewno będzie o wiele dłuższa.

Kategoria: Ogólne | Źródło: PlazaDeportiva