Strona główna

Mina: „Musimy wygrać, bez żadnych wymówek”

Karol Kotlarz | 05.11.2018; 22:39

Wypowiedź napastnika Valencii

Mecz w Lidze Mistrzów z Young Boys zbliża się wielkimi krokami. Przed środowym spotkaniem krótkiej wypowiedzi dla oficjalnej strony klubu udzielił Santi Mina. Zdaniem napastnika zespół jest gotowy do walki.

„Nie zajmujemy w LaLiga takiej pozycji, jaką byśmy chcieli, więc sądzę, że ważne jest niezwłocznie zagrać mecz z Young Boys, to bardzo ważne spotkanie dla nas. Musimy wygrać, bez żadnych wymówek, wszyscy na to zasłużyliśmy” – przyznał Santi Mina.

Strzelec dwóch bramek w meczu pucharowym z Ebro dodaje, że drużyna jest zjednoczona i będzie nadal walczyć o wygraną: „Zespół ma się dobrze, widzę zjednoczoną drużynę, co jest najważniejsze. Gdy wyniki są poniżej oczekiwań normalnym jest, że czuje się smutek; to boli, że nie możemy dać radości zarówno rodzinom, jak i fanom. Będziemy walczyć, zamierzamy to zrobić jak najszybciej, a jedyną opcją jest kontynuowanie naszej pracy i walki”.

Zapytany o sposób na odmienienie wyników zespołu Santi Mina odparł: „To jasne, że nie zmieni się to za pomocą magii, a poprzez pracę i zaangażowanie zespołu. Wierzę, że mówienie o tym dobiegło już końca, musimy kontynuować naszą pracę i upewnić się, że komunikacja na murawie będzie na takim poziomie, jak w zeszłym sezonie; to jest klucz do wyprowadzenia nas z zaistniałej sytuacji”.

Kategoria: Wywiady | Źródło: valenciacf.com