Strona główna

Zamów koszulkę Valencii

Redakcja | 16.08.2018; 09:50

Duży wybór strojów

Jak zapewne wiecie, w niedawnej przeszłości zmienił się sponsor naszego forumowego typera. W związku z powyższym prezentujemy wam modele koszulek, które możecie zamówić.

Jak zapewne wiecie, rok temu sponsorem naszego forumowego typera został Maciek_1985, który już od lat udziela się na stronie VCF.pl oraz naszym forum, a także na mediach społecznościowych i grupkach kibicowskich. Spora część redakcji i wielu z naszych użytkowników miała przyjemność kupować od Macieja koszulki oraz gadżety Valencii i możemy zapewnić, że fanty oferowane przez Maćka są oryginalne.

Już wkrótce rusza sezon 2019/20, a co za tym idzie jubileuszowa, już X edycja Forumowego Typera. Po raz drugi sponsorem nagród będzie właśnie Maciek_1985.

Czytaj więcej: [FT X] Zasady i klasyfikacja generalna

Dodatkowo Maciek_1985 pragnie przypomnieć iż dla zainteresowanych dostępne są koszulki i komplety dla najmłodszych, a także koszulki innych klubów piłkarskich.

Jeśli chcielibyście skontaktować się z Maćkiem w sprawie zamówienia którejś z licznych koszulek bądź zadać pytanie, możecie odezwać się na adres mailowy (maciek_1985@vcf.pl) lub napisać wiadomość na jego konto facebookowe.

Kategoria: Komentarze redakcji | Źródło: własne