Strona główna

Zaza pozostanie na Mestalla?

Mateusz Nowacki | 03.07.2018; 14:41

Komplikuje się transfer Włocha

Simone Zaza znajduje się na liście zawodników, z którymi Marcelino nie wiąże przyszłości. Z uwagi na transfer João Cancelo do Juventusu, Valencia nie musi jednak pozbywać się zawodnika za wszelką cenę.

W ostatnich tygodniach włoski napastnik łączony był z powrotem do Serie A. Do zainteresowanych jego osobą zaliczano Milan oraz Torino. Turyńczycy jednak zaprzeczyli jakoby w chwili obecnej szukali nowego napastnika. Kierunek mediolański również stoi pod znakiem zapytania.

UEFA nałożyła na Milan sankcję za przekroczenie FPP w postaci braku możliwości udziału w najbliższych europejskich pucharach oraz w kolejnych do których się dostanie. Ponadto będą musieli zapłacić 30 mln € kary. Z uwagi na braku funduszy Milan musi zmienić swoje cele transferowe. Plan B zakłada pozyskanie Simone Zazy.

Za swojego 27-letniego napastnika Valencia oczekuje kwoty rzędu min. 20 mln €, która w chwili obecnej jest dla Mediolańczyków nieosiągalna. Z tego też względu Milan chciałby jedynie wypożyczyć zawodnika bez możliwości wykupu. Do transferu muszą wpierw jednak przekonać samego Włocha. W najbliższym tygodniu ma dojść do spotkania z agentem Simone Zazy.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: ElDesmarque | PlazaDeportiva | Własne