Trzech piłkarzy balnquinegros - Baraja, Morientes i Ayala odniosło urazy we wczorajszym, wygranym 3:0 meczu z Levante.

'Pipo' Baraja był zmuszony opuścić boisko już po pół godzinie gry, po tym jak poczuł mocne ukłucie w udzie. Klub informuje, że piłkarz w najbliższym czasie zostanie poddany badaniom, w celu określenia zaawansowania urazu.

Fernando Morientes także ucierpiał w czasie pierwszej połowy, jednak mógł kontunuowac grę aż do 58 minuty, kiedy to zmieniony został przez Joaquina. Sytuacja ta miała miejsce po minimalnie niecelnym strzale głową, po którym El Moro niefortunnie upadł na prawy bark.

Ayala, z kolei, został poddany zabiegom lekarskim tuż po zakończeniu spotkania. Piłkarz skarżył się na ból stopy po nadepnięciu przez rywala.

Kategoria: | Źródło: marca.com/valenciacf.es