Strona główna
Menedżer Manchesteru United- sir Alex Ferguson postanowił włączyć się do walki o Simao Sabrosę z portugalskiej Benfiki. Pomocnik reprezentacji Portugalii miałby w zespole "Czerwonych Diabłów" zastąpić Cristiano Ronaldo, jeśli ten zdecydowałby się opuścić Old Trafford.

Nie jest to dobra wiadomość dla Valencii, która już od dłuższego czasu zainteresowana jest Simao. Pomocnik zaimponował Fergusonowi dobrą grą w spotkaniach w Lidze Mistrzów pomiędzy MU a Benfiką.

Zakupem Simao zainteresowany jest także Rafa Benitez- trener Liverpool'u. Początkowo widział on w swojej drużynie Daniego Alvesa, jednak zbyt duża kwota jaką za niego żądała Sevilla odstraszyła włodarzy zespołu Jerzego Dudka. W związku z tym Liverpool chętnie sprowadziłby na Anfield Road właśnie Simao.

Zainteresowanie Sabrosą przez angielskie kluby z pewnością nie jest dobrą wiadomością dla "Nietoperzy". Kluby z Wysp Brytyjskich dysponują o wiele większym budżetem i Valencii trudno będzie przebić ich oferty, biorąc pod uwagę fakt, iż włodarze Ches postanowili wydać na transfery jak najmniej.

Kategoria: | Źródło: marca.com