Strona główna

AEK Ateny zainteresowane Kluivertem

Tapczan | 29.06.2006; 12:37
Bezwątpienia jednym z niepotrzebnych balastów w Valencii w poprzednim sezonie był holenderski snajper, Patrick Kluivert. Zawodnik, który boryka się z kontuzjami strzelił dla Ches tylko dwie bramki w Primera Division. To jest stanowczo za mało.

Pierwszy zainteresowanym niewypałem Nietoperzy jest pierwszy klub Holendra. Ajax Amsterdam wierzy, że jeden z najlepszych napastników swego czasu odzyska formę z przed lat. Choć nie wpłynęła żadna oferta, to szacuje się, że to tylko kwestia dni.

Jednak do walki o doświadczonego piłkarza, który grał w Barcelonie i Newcastle UTD włączył się grecki zespół AEK Ateny. Na razie włodarze ze słonecznej stolicy Lewantu mówią, że nic nie wiedzą o zainteresowaniu się Kluivertem przez Greków, to jednak już zacierają ręce by jak najszybciej pozbyć się Patricka.

Odejście pogłębia nie tylko słaba postawa zawodnika na boiskach La Liga i ciągłe kontuzje, ale również sprowadzenie do klubu Fernando Morientesa. Więc wydaje się, że rozstanie się Holendra z zespołem jest tylko kwestią czasu. Być może w najbliższym sezonie Kluivert zagra w greckiej lidze…

Kategoria: | Źródło: www.lasprovincias.es