Strona główna
O tym mówiono już od dawna. Lecz teraz „głośno i wyraźnie” powiedział to Mascaldi, agent Pablo Aimara. W wywiadzie dla Radio Nuo powiedział on, że Aimar nie będzie już piłkarzem Ches w przyszłym sezonie.

Choć kontrakt ma do 30 czerwca 2007 roku, on i Argentyńczyk postanowili odejść do klubu, gdzie pomocnik będzie ważnym punktem zespołu. „Aimar jest świetnym piłkarzem. Postanowiliśmy już teraz, że mam znaleźć dla niego nowy klub, gdzie będzie ważnym piłkarzem.”

Mascaldi poinformował, że już zaczyna szukać klubu dla swojego podopiecznego, lecz konkretami zajmie się po mundialu. Z jego wypowiedzi wnioskować można, że nie chce przeszkadzać piłkarzowi na mistrzostwach świata. Podkreślił, że decyzja najpierw nie zapadła u piłkarza, lecz u pracodawców. „Jak nie chcą nas to znajdziemy inny klub, który przyjmie mojego klienta z uśmiechem na twarzy.”

Agent piłkarza powiedział również, że piłkarze pokroju Aimara mogą grać w każdym klubie bez względu na system jakim grają. Na zakończenie podkreślił, że po odejściu Argentyńczyka klub prawdopodobnie nie zniknie z mapy silnych europejskich zespołów. „Po prostu nadszedł czas rozstania.” – zakończył Mascaldi

Kategoria: | Źródło: www.marca.com