Strona główna

Chispa zagra w Elche

Tapczan | 24.06.2006; 09:59
Pomocnik Valencii B - Carlos Bellvis ”Chispa” Llorens, prez następne dwa sezony będzie piłkarzem Elche, poinformowała Marca. Młody skrzydłowy trafi do drugoligowego klubu na zasadzie transferu definitywnego, aczkolwiek Valencia zarezerwowała sobie opcję
odkupu.


Transfer ten oficjalnie ogłoszony zostanie dopiero, gdy awans Valencii ”B” do wyższej lasy rozgrywkowej stanie się faktem. Dziś o godzinie 19:30 podopieczni Luisa Sancheza Duque zmierza się w rewanżowym spotkaniu przeciwko Villanovie, w barażach o promocję do Segunda Divison B. W pierwszym meczu Nietoperze ulegli rywalowi 1-0.

Chispa potwierdził, że istnieje już porozumienie między klubami, aczkolwiek zaznaczył, że „ja niczego jeszcze nie podpisywałem i sądze, że mój agent także. Mam nadzieję, że klub wkrótce poinformuje mnie jak wygląda sytuacja” – powiedział piłkarz, dodając:”W tej chwili myślę wyłącznie o barażach Valencii B. Mamy dziś ważny mecz i mamy nadzieję odrobić niekorzystny wynik, który uzyskaliśmy w pierwszym meczu. Musimy rozegrać dobre spotkanie, jeśli chcemy awansować” – zakończył wychowanek Che.

Kategoria: | Źródło: marca.com