Strona główna
W meczu z Angolą swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata rozegrał pomocnik Valencii- Hugo Viana. Zastąpił on w drugiej połowie Tiago. Nasz zawodnik był z tego powodu bardzo szczęśliwy i dodał, że w ten sposób spełniło się jedno z jego największych marzeń.

Wrażenia po debiucie...

"Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Liczy się zwycięstwo i trzy punkty, które zdobyliśmy. To prawda, że nasze zwycięstwo nie było wysokie, ale prawdą jest to, iż w Mistrzostwach Świata nie grają słabe reprezentacje i żeby wygrać trzeba się mocno napocić. A na mecze z nami przeciwnicy mobilizują się jeszcze bardziej, ponieważ należymy do faworytów i wszyscy chcą nam zabrać co najmniej jeden punkt. A odnośnie mojego występu to jestem z siebie zadowolony."


Debiut w pierwszym meczu...

"Jestem zadowolony, że zagrałem już w naszym pierwszym meczu na mistrzostwach. Nie muszę się wstydzić swojej gry, jednak mam nadzieję, że dostanę szanse w meczu z Iranem i zagram jeszcze lepiej. Cieszy mnie również fakt, że jednym z najlepszych zawodników był mój dobry przyjaciel z Valencii- Miguel."

Faworyci Mundialu...

"Trudno jest coś powiedzieć, ponieważ większość drużyn zagrała dopiero po jednym spotkaniu. Wydaje mi się jednak, że największe szanse na gre w wielkim finale mają: Niemcy, Brazylia, Argentyna, Hiszpania, Francja, Anglia.... no i oczywiście moja Portugalia."

Hiszpania...

"Nie jestem zaskoczony wysokim zwycięstwem Hiszpanii nad silną Ukrainą. Podopieczni Aragonesa mają dobrą drużynę, w której gra wielu wspaniałych graczy. Mają szansę zajść naprawdę daleko."

David Villa...

"Jego wspaniały występ też nie jest dla mnie zaskoczeniem. Gram z nim na codzień w jednej drużynie i wiem co potrafi. Moim zdaniem ma duże szanse na tytuł króla strzelców. Może być jednym z największych objawień Mundialu."

Przyszłość w Valencii...

"Jestem przekonany, że nasza drużyna będzie się liczyła w walce w Lidze Mistrzów. W tym sezonie nie grałem zbyt dużo, jednak mam zamiar zrobić wszystko, aby w przyszłym sezonie wywalczyć miejsce w pierwszym składzie "Nietoperzy" i grać dobrze oraz regularnie. To mój cel na najbliższe miesiące."

Kategoria: | Źródło: valenciacf.es