Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz | 11.10.2016; 18:47

Siedmiu z ośmiu piłkarzy Valencii wypożyczonych do innych klubów pojawiło się na boisku we wrześniowych spotkaniach. Bramki dla swoich tymczasowych zespołów zdobywali Piatti i Araújo. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Bramkarze

Yoel Rodriguez (Eibar) — dwa mecze Hiszpana w niepełnym wymiarze czasowym. Yoel pojawił się na murawie w meczu z Granadą, po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Riesgo. Mecz zakończył się wygraną Eibar 2:1. W drugim meczu, z Sevillą, wypożyczony z Valencii golkiper… otrzymał czerwoną kartkę i musiał przedwcześnie opuścić boisko.

Obrońcy

Rúben Vezo (Granada) — trzy mecze Portugalczyka w poprzednim miesiącu. W spotkaniu z Eibar przebywał na murawie 90 minut i otrzymał żółtą kartkę. Mecz z Realem Betis Vezo nie zaliczy do udanych — w drugiej połowie w ciągu trzech minut otrzymał dwie żółte kartki i musiał przed czasem udać się do szatni. Portugalczyk powrócił do gry w pierwszym składzie Granady w spotkaniu z Alavés, rozgrywając 90 minut.

Pomocnicy

Pablo Piatti (Espanyol) — dwa mecze skrzydłowego w minionym miesiącu. W meczu z Realem Sociedad Argentyńczyk przebywał na murawie 78 minut, podczas których zdołał wpisać się na listę strzelców. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W kolejnym meczu, z Realem Madryt, Piatti rozegrał już tylko 10 minut, doznając urazu. Problemy zdrowotne skrzydłowego wykluczyły jego występ w dwóch ostatnich wrześniowych spotkaniach.

Nando García (Real Oviedo) — Hiszpan rozegrał komplet – 5 – spotkań we wrześniu, czterokrotnie pojawiając się w pierwszym składzie. W żadnym z tych meczów Nando nie zdołał znacząco wpłynąć na wynik spotkania.

Tropi (Alcorcón) — w przeciwieństwie do Nando młody pomocnik nie pojawia się często na boisku. Tylko jedno spotkanie w pełnym wymiarze czasowym we wrześniu, przeciwko Córdobie (0:1), w którym Tropi otrzymał żółtą kartkę. W meczach z Gimnastikiem i drugim zespołem Sevilli pomocnik pojawiał się w doliczonym czasie drugiej połowy.

Robert Ibáñez (Leganés) — brak występów skrzydłowego we wrześniu. W meczu przeciwko Deportivo, wygranym przez Leganés 2:1, Hiszpan znalazł się na ławce rezerwowych.

Napastnicy

Álvaro Negredo (Middlesbrough) — trzy mecze na koncie Hiszpana we wrześniu. Negredo przebywał przez 90 minut w meczach z Crystal Palace i Evertonem, zakończonych porażkami odpowiednio 1:2 i 1:3 oraz 57 minut w spotkaniu z Tottenhamem (1:2).

Vinícius Araújo (Recife) — Brazylijczyk pojawiał się na boisku we wrześniu w czterech spotkaniach swojego zespołu, za każdym razem wchodząc na kilkanaście końcowych minut meczu. Warto odnotować, że w spotkaniu z drużyną Santa Cruz Araújo wpisał się na listę strzelców.

Kategoria: Ogólne | Źródło: PlazaDeportiva | własne