Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz | 01.10.2015; 20:05

Co słychać u cedidos?

Dwóch z czterech zawodników Valencii wypożyczonych do innych zespołów pojawiło się na boisku w minionym tygodniu. Bramkę dla Deportivo zdobył Fede Cartabia. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — Hiszpan nie cieszy się zaufaniem trenera Granady, José Ramóna Sandovala, który na lewej stronie defensywy wystawia częściej Biraghiego. Wtorkowe spotkanie z Realem Sociedad, zakończone porażką 0:3, Ruiz przesiedział na ławce rezerwowych. Obrońca nie wystąpił również w piątkowym meczu Granady z Valencią z racji umowy wypożyczenia pomiędzy klubami. Spotkanie zakończyło się skromną wygraną Nietoperzy 1:0.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — Argentyńczyk rozegrał dwa spotkania w minionym tygodniu. Czwartkowy mecz z Betisem, zakończony wygraną Deportivo 2:1, Fede rozpoczął od pierwszych minut i przebywał na boisku 67. minut, zdobywając pierwszą bramkę w spotkaniu. W niedzielę Deportivo mierzyło się z Espanyolem, a wypożyczony z Valencii pomocnik rozpoczął je na ławce rezerwowych. Argentyńczyk pojawił się na murawie w 68. minucie zmieniając Péreza. Spotkanie zakończyło się wygraną tymczasowego zespołu Fede 3:0.

Zobacz bramkę Fede:

Robert Ibáñez (Granada) — wtorkowe spotkanie z Realem Sociedad Hiszpan rozpoczął na ławce rezerwowych, by pojawić się na placu gry w 74. minucie. Robert nie wpłynął jednak na końcowy rezultat meczu, a Granada odniosła porażkę 0:3. Skrzydłowy nie zagrał w piątkowym spotkaniu Granady z Valencią z racji umowy wypożyczenia pomiędzy klubami. Mecz zakończył się minimalną wygraną Nietoperzy 1:0.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Cruzeiro) — Brazylijczyk nie wybiegł na boisko w spotkaniu z Coritibą, które zakończyło się wygraną Cruzeiro 2:0.

Kategoria: Ogólne | Źródło: PlazaDeportiva