Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz | 19.03.2015; 10:22

Jedynie dwóch piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w minionym tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — w ubiegłym tygodniu drużyna Villarreal grała dwa spotkania: z Sevillą w Lidze Europy oraz z Almeríą w Primera División. W obu tych meczach zabrakło Víctora Ruiza, który dwukrotnie nie znalazł się nawet w meczowej osiemnastce.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — 90 minut Meksykanina w starciu z Groningen, zakończonym wygraną PSV 2:1. Kibice holenderskiego zespołu mają nadzieję, że Guardado pozostanie w ich klubie — przed meczem fani utworzyli na trybunach meksykańską flagę i wystawili transparent, na którym można było przeczytać: „Zostań w PSV Eindhoven. Nasz dom jest twoim domem, Andrés!”

Oprawa fanów PSV, której bohaterem był Andrés Guardado:

Fede Cartabia (Córdoba) — Argentyńczyk spędził cały mecz z Málagą na ławce rezerwowych. Spotkanie zakończyło porażką Córdoby 0:2.

Robert Ibáñez (Granada) — skrzydłowy pojawił się na murawie w 73. minucie meczu z Rayo Vallecano. Hiszpan nie zdołał wpłynąć na końcowy rezultat spotkania, które zakończyło się wygraną Rayo 3:1.