Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz | 18.12.2014; 09:24

Czterech z pięciu piłkarzy wypożyczonych z Valencii rozegrało mecze w barwach swoich drużyn w minionym tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — kolejne spotkanie Hiszpana, w którym gra od pierwszej do ostatniej minuty. Defensor udanie dyrygował linią obrony Villarreal w starciu z Atlético i nie dopuścił do straty bramki. Mecz zakończył się wygraną El Submarino Amarillo 1:0. W czwartek drużyna Ruiza grała spotkanie w ramach Ligi Europy z Apollonem, lecz wypożyczony z Valencii obrońca nie pojawił się na placu gry.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin rozegrał dwa spotkania w minionym tygodniu. W czwartkowym meczu z Dynamem Moskwa w rozgrywkach Ligi Europy pomocnik przebywał na boisku 90 minut. Warto dodać, że Guardado dzierżył opaskę kapitańską. PSV odniosło porażkę 0:1. Kolejne spotkanie Meksykanina przypadł na niedzielę i starcie z Twente. Andrés ponownie przebywał na placu gry 90 minut, tym razem jednak jego drużyna odniosła zwycięstwo 2:0.

Fede Cartabia (Córdoba) — po przymusowej przerwie związanej z nadmierną ilością żółtych kartek Argentyńczyk powrócił na boisko, zmieniając Fidela w 64. minucie spotkania z Levante. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Míchel Herrero (Getafe) — 90 minut Hiszpana w spotkaniu z Barceloną, zakończonego podziałem punktów (0:0). Wypożyczony z Valencii pomocnik pokazał się z dobrej strony, podobnie jak cały zespół Getafe, który powstrzymał faworyzowanego rywala.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — tymczasowa drużyna Brazylijczyka rozegrała dwa spotkania w minionym tygodniu, lecz próżno szukać było Araújo na boisku. W czwartek Standard uległ Feyenoordowi 0:3 w Lidze Europy, a Vinícius obserwował spotkanie z wysokości trybun. W niedzielę Brazylijczyk znalazł się na ławce rezerwowych, lecz nie pojawił się na placu gry. Ligowe starcie z Club Brugge zakończyło się porażką 1:3.

Kategoria: Ogólne | Źródło: PlazaDeportiva | własne